Wydarzenia

BEZPIECZNI Z PUCHATKIEM

Po raz kolejny uczniowie klas pierwszych przystąpili do programu edukacyjnego „Klub Bezpiecznego Puchatka”  organizowanego przez firmę Maspex wraz z Biurem Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Celem programu była edukacja pierwszoklasistów w zakresie ich bezpieczeństwa w domu, szkole, na drodze i podczas zabawy.

Czytaj więcej: BEZPIECZNI Z PUCHATKIEM

"1% dla mojej szkoły"

Wspomóż Szkołę Podstawowa w Pacanowie 1% odpisem od podatku dochodowego.

W roku 2015 zbieramy fundusze na tablicę interaktywną i pomoce dydaktyczne.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła” www.ps.org.pl uczestniczymy w akcji, której celem jest przekazanie 1% odpisu podatkowego na rzecz Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie
Szczegóły na stronie: www.ps.org.pl/portal/pokaz/1-dla-mojej-szkoly.html

Sposób prawidłowego wypełnienia odpowiednich rubryk formularza PIT na poniższej ilustracji.

Zakończenie projektu powszechnej nauki pływamina "Umiem pływać"

Sprawozdanie z realizacji zajęć sportowych dla uczniów w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem Pływać” w okresie wrzesień-listopad/grudzień 2014 r.

Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej w Pacanowie przeszli kurs nauki pływania w ramach ogólnopolskiego projektu ,,Umiem pływać”.

Czytaj więcej: Zakończenie projektu powszechnej nauki pływamina "Umiem pływać"

OGŁOSZENIE

Biblioteka szkolna ogłasza międzyklasowy konkurs czytelniczy pt.: ,, Książka – mój towarzysz na wolne chwile”.

Konkurs będzie trwał od października 2014r. do końca maja 2015r, comiesięczne zestawienie ilości przeczytanych książek będą rozwieszone na tablicy ogłoszeń i w bibliotece.

Czytaj więcej: OGŁOSZENIE

Edukacja poszła w las…

Dnia 6 listopada uczniowie klas III SP w Pacanowie wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do lasu w okolicy Łubnic. Celem lekcji w terenie, było wielozmysłowe poznanie tego ekosystemu. Uczniowie badali warunki panujące w lesie oraz jego warstwową budowę.

Czytaj więcej: Edukacja poszła w las…

Dodatkowe informacje