Wydarzenia

Mikołajkowe wydarzenia

6 grudnia to wyczekiwany przez dzieci dzień. U nas wiele się działo. Po szkole spacerowało wielu ,, Mikołajów”, którzy próbowali w ten sposób unikać wywołania do odpowiedzi, starsi uczniowie obdarowywali się prezentami, młodszych odwiedzał św. Mikołaj.

Czytaj więcej: Mikołajkowe wydarzenia

Z wizytą w teatrze

24 listopada grupa uczniów z klas szóstych i czwartej "a" oglądała przedstawienie teatralne „Czarodziejski ogród” w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Magiczna opowieść o potrzebie miłości, poszukiwaniu przyjaźni i uzdrowicielskiej mocy kontaktu z naturą bardzo się uczniom podobała, co potwierdzili poprzez głosowanie. Wszyscy uczestnicy wyjazdu do Tarnowa stwierdzili, że nie jest to ich ostatnia wizyta w teatrze w tym mieście.

Czytaj więcej: Z wizytą w teatrze

,,Na straganie” - projekt "Zdrowo jem, więcej wiem"

Kilka dni temu, niezwykle kreatywni uczniowie klasy III a, pod kierunkiem pani Barbary Kondek wystawili wesołą inscenizację znanego wiersza J. Brzechwy pt.: ,,Na straganie”.  Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas I-III i rodzice. Wszystkich zachwyciła gra ,, młodych artystów”, ciekawe stroje, bogata scenografia, no i oczywiście duża dawka dobrego humoru.

Czytaj więcej: ,,Na straganie” - projekt "Zdrowo jem, więcej wiem"

Kochamy naszych Strażaków

W związku z obchodami 100 Rocznicy Powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w  Pacanowie zaprosiliśmy do szkoły naszych kochanych strażaków, aby im podziękować za trud i poświęcenie oraz współpracę. Mimo rozlicznych obowiązków zawodowych, rodzinnych i tych w służbie społeczeństwu zawsze znaleźli czas na spotkanie z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej: Kochamy naszych Strażaków

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

W poniedziałek 21 listopada odbył się w Szkole Podstawowej w Pacanowie ,,Dzień Życzliwości”. Nawiązuje on do Międzynarodowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, który obchodzony jest w 180 krajach i służy propagowaniu idei pokoju na świecie poprzez okazywanie sobie pozytywnych emocji.

Czytaj więcej: DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Dodatkowe informacje