Wydarzenia

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE III A

21 stycznia - Dzień Babci, tuż po nim, bo 22 stycznia - Dzień Dziadka. Pomysł na wprowadzenie tego wyjątkowego święta, w Polsce zrodził się w redakcji tygodnika ,, Kobieta i Życie” w 1964 r. Od tego czasu święto to zagościło w wielu krajach Europy, co dowodzi jak wielkim uznaniem społeczeństwa cieszą się Seniorzy.

Czytaj więcej: DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE III A

Klub Bezpiecznego Puchatka

Uczniowie klas pierwszych  Szkoły Podstawowej w Pacanowie już od kilku lat uczestniczą  w Ogólnopolskim Programie : ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka”. W tym roku  klasa pierwsza także bierze w nim udział. Podsumowaniem  jest test bezpieczeństwa, który  w tym roku mogły wypełniać na stronie programu również inne klasy edukacji wczesnoszkolnej.

Czytaj więcej: Klub Bezpiecznego Puchatka

Jasełka 2016

Okres Bożego Narodzenia, to najwspanialszy czas w roku. Cieszy oczy pięknem ozdób, cieszy uszy wspaniałymi kolędami i pozytywnie wpływa na nasze emocje – nastrojem, życzeniami, bliskością kochanych osób i poczuciem wspólnoty. Nie może w tym czasie zabraknąć Jasełek i wzajemnych życzeń.

Czytaj więcej: Jasełka 2016

Wycieczka do fabryki Bombek

Dnia 14 grudnia uczniowie naszej szkoły odwiedzili fabrykę Bombek w Staszowie. Dzieci zwiedziły zakład produkcyjny zapoznały się z etapami wytwarzania bombek. Z zaciekawieniem oglądały jak ze szklanych rurek rozgrzanych do wysokiej temperatury powstają ozdoby o różnych kształtach.

Czytaj więcej: Wycieczka do fabryki Bombek

Dodatkowe informacje