Wydarzenia

Korowód Niepodległości

W poniedziałek, 22 stycznia 2018 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się Korowód Niepodległości zorganizowany przez wojewodę świętokrzyskiego panią Agatę Wojtyszek z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI b i VII b pod opieką pań: Władysławy Grochowskiej, Justyny Ździebko i Krystyny Gawłowskiej.

Czytaj więcej: Korowód Niepodległości

Bardzo ważne ogłoszenie w sprawie dowozu dzieci do szkoły

W związku ze śmiercią właściciela firmy "AMPIR", która świadczyła usługę dowozu dzieci uprzejmie informujemy rodziców dzieci dowożonych do szkół na terenie Gminy Pacanów, że usługę zastępczą wykonywać będą firmy przewozowe: Firma Handlowo-Usługowa „Alka Trans” Tomasz Pyszka oraz Firma Usługi Handel Transport Anna Chmiel.

Dowóz dzieci z miejscowości Słupia, Karsy Małe, Karsy Duże odbędzie się z opóźnieniem i rozpocznie się około godziny 8:10.

Kronika wydarzeń przedświątecznych

Świetlicowy Kiermasz Bożonarodzeniowy
Do wydarzeń cyklicznych przed świętami możemy również zaliczyć Kiermasz Bożonarodzeniowy, który co roku organizuje świetlica szkolna. Można na nim kupić wykonane przez dzieci i rodziców ozdoby, stroiki, elementy dekoracyjne, a nawet tradycyjne ciasteczka. Różnorodność i pomysłowość wykonawców wzbudza podziw i ogromne zainteresowanie kupujących.

Czytaj więcej: Kronika wydarzeń przedświątecznych

Podsumowanie projektu edukacyjnego „Koziołek Matołek mądra głowa matematykę pojąć gotowa”.

Zakończył się trwający od września do końca grudnia matematyczny projekt edukacyjny pod tytułem „Koziołek Matołek mądra głowa matematykę pojąć gotowa”, realizowany w ramach programu granatowego Fundacji MBanku.

Czytaj więcej: Podsumowanie projektu edukacyjnego „Koziołek Matołek mądra głowa matematykę pojąć gotowa”.

Dodatkowe informacje